Poznajmy się !

Tutej pociskomy farmazony, czyli godki o wszystkim i o niczym

Moderatorzy: piotrK, sagitta

Awatar użytkownika
Emi
Administrator
Imię: Emi

Re: Poznajmy się !

Post autor: Emi » 30 mar 2016, o 09:53

No witamy witamy :) Wpadaj na spotkanie GSA 9 kwietnia do Palmiarni. Nie ma to jak się spotkać twarzą w twarz i pogadać :) Zapraszamy do pochwalenia się swoimi zbiornikami w galerii :)
Pozdrawiam,
Emi

goral
Imię: Rafał

Post autor: goral » 4 kwie 2016, o 20:19

Cześć!
Jestem Rafał, od kilku lat zajmuję się akwarystyką, zarówno prywatnie, jak i zawodowo (pracuję w sklepie zoologicznym w Gliwicach). Po wielu miesiącach obserwowania forum i czerpania zeń wiedzy, w końcu postanowiłem się zarejestrować. Mam nadzieję, że w trakcie korzystania z forum uda mi się skorzystać z wiedzy bardziej doświadczonych akwarystów, a z tymi mniej doświadczonymi podzielić się swoim własnym, wciąż skromnym :)

Wojtek1987
Imię: Wojtek

Post autor: Wojtek1987 » 6 kwie 2016, o 20:31

Witam
Na imię mam Wojtek i 29 lat, jestem z Kuźni Raciborskiej.Forum przeglądam regularnie od dłuższego czasu.Byłem już kiedyś(bardzo dawno temu) zarejestrowany ,ale niestety zapomniałem hasła stąd nowe konto.W najbliższym czasie postaram się wrzucić jakieś fotki mojego aqwa.

Awatar użytkownika
Kadav
Imię: Zdzichu

Post autor: Kadav » 7 kwie 2016, o 19:07

Zaczynasz, jak pewnie spora część tutaj obecnych, ze mną włącznie. Przytachałem kiedyś akwarium do mieszkania, bo ktoś dostał bojownika. Dokupiłem mu towarzystwo za radą sprzedawcy. Przecież się zna. Początkowo, chyba jako zabicie czasu zacząłem się bawić akwarystyką. Szukałem, grzebałem. Swego czasu dorobiłem się 11 zbiorników różnej wielkości w 1 mieszkaniu. Dzisiaj na nowo łapię oddech, bo uwielbiam się tym zajmować. Cieszę się, że cała ta otoczka wokół - mnie już nie interesuje. Poznałem (także tutaj) wielu fajnych ludzi, z którymi jeździłem na akwarystyczne wyprawy. Z czasem, jakby spojrzeć na minione lata i to co jest dzisiaj, gdyby to zestroić, przyłożyć jedno do drugiego wyszedłby pewnie niezły kabaret :)

i w tonie tej trochę persyflażowej wypowiedzi witam się z wami ponownie.

Pozdrawiam
Zdzichu
Obrazek
Obrazek
<<< KLIKNIJ na banner powyżej, by dowiedzieć się więcej >>>

Obrazek

PeIHa

walo
Imię: adrian

Post autor: walo » 22 kwie 2016, o 13:04

Witam wszystkich. Adrian 26 halemba

Awatar użytkownika
zielony_mintaj
Członek GSA
Imię: Paweł

Post autor: zielony_mintaj » 23 kwie 2016, o 08:03

Witamy witamy :)
Do not fight the macro algae, grow the macro algae.
Tom Barr

ODPOWIEDZ